notruf-button

Poszukiwani Fachowcy

DO PRACY W NASZYCH FILIACH W PÓŁNOCNO-ZACHODNICH NIEMCZECH

Poszukujemy elektroników do instalacji elektroenergetycznych i technicznych systemów budynków lub specjalistów instalacji elektrycznych do pracy w naszych filiach w północno-zachodnich Niemczech

Zakres obowiązków:

Praca na placach budowy i montażu w zakresie instalacji niskiego i średniego napięcia. Do zadań kandydata będzie należało budowanie oraz montaż rozdzielni elektrycznych. Oczekiwana jest zarówno umiejętność przejęcia zadań kierowniczych na budowie jak i zadań w ramach serwisu lub prac przy instalacjach kablowych. Kandydat o odpowiednich kwalifikacjach może zostać ponadto zatrudniony w zakresie działalności morskiej, którą również się zajmujemy.

Profil kandydata:

Kandydat powinien posiadać wiedzę i zainteresowanie w dziedzinie elektrotechniki, a także doświadczenie zawodowe od 2 do 5 lat w zakładzie elektronicznym lub adekwatnej branży przemysłowej. Ponadto wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz gotowość do dalszej nauki. Kandydata musi cechować między innymi rzetelność, elastyczność i mobilność, a także gotowość podejmowania technicznych przedsięwzięć i nowych zadań oraz szybka ich realizacja. Podjęcie pracy związane jest z przeniesieniem głównego miejsca zamieszkania do Niemiec.

Oferujemy:

Wykorzystaj swoją szansę osobistego i zawodowego rozwoju. Zapewniamy pracę w koleżeńskiej, przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem najnowocześniejszego wyposażenia i z przestrzeganiem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Proponujemy wynagrodzenie dostosowane do wykonywanych obowiązków i stałe zatrudnienie. Wydatki na podróże i wszelkie pozostałe koszty z nimi związane, będą dodatkowo rozliczane, gdzie czas jazdy będzie liczony jako czas pracy. Zapewniamy odzież roboczą i ochronną. Oferujemy szkolenia i doszkalanie przy użyciu produktów uznanych światowych producentów (Siemens, ABB, Schneider Electric). Oferujemy wsparcie i pomoc w integracji w Niemczech.

O nas:

Jesteśmy rozwijającą się średnią firmą rodzinną, działającą w drugim pokoleniu. Jako jeden z wiodących specjalistów w dziedzinie techniki energetyczno-elektrycznej w północno-zachodnich Niemczech, obsługujemy klientów w zakresie gospodarki energetycznej, przemysłowej i komunikacyjnej. Skupiamy się przede wszystkim na planowaniu, projektowaniu, montażu, serwisie i uruchamianiu instalacji energetyczno-elektrotechnicznych, jak również konserwacji, inspekcji i naprawie. Przywiązujemy przy tym szczególną wagę do jakości i bezpieczeństwa. Rozwój i doszkalanie naszych pracowników jest podstaw naszych działań.

Stwarzamy zawodowe perspektywy, oferujemy interesujące wyzwania z możliwościami osobistego rozwoju w prężnie działającej firmie. Szukasz zmian i jesteś gotowy na wyzwania?

Przyślij nam swoje podanie o pracę pocztą lub drogą elektroniczną.

Zastosuj teraz

Szukasz zmian i jesteś gotowy na wyzwania?

elektro Koopmann GmbH
Donat Holik
Zum Brook 19-21
D-49661 Cloppenburg

Tel. +49 4471 9494-0
donat.holik@hk-c.de